/ Реєстрація

м. Київ, вул. Ревуцького, 5
(044) 563-33-00 (044) 563-78-41
(067) 502-18-03 (067) 462-38-83

Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

 
Акційна трубопровідна арматура

ЗАПІРНА І ТРУБОПРОВІДНА АРМАТУРА
ТОРГОВОЇ МАРКИ UKSPAR 

..................................................

 
ВОДА;          
СЛАБОАГРЕСИВНІ СЕРЕДОВИЩА;            
ГАЗ;                         
ПАР;             
ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ;         
НАФТОПРОДУКТИ;

ТРУБОПРОВІДНА, ЗАПІРНО - РЕГУЛЮЮЧА АРМАТУРА:

кран кульовий
затвори дискові, заслінки поворотні
засувки трубопроводів
вентиль запірний, регулюючий
зворотні клапани
фільтри осадові
вібровставки
осьові сильфонні компенсатори
єлектроприводи
єлектромагнітні клапани
пневмоклапани
пневмоприводи
конденсатовідвідники
вінтуз аероційний чавунний
запобіжні клапани

ДЕТАЛІ ТА З'ЄДНАННЯ ТРУБОПРОВОДІВ:

НАСОСИ, РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ, ГНУЧКІ ШЛАНГИ:

побутові насоси
розширювальні баки
гнучкі шланги
..................................................
 


описание2

 

 

   

Вже понад 12 років регулююча арматура UKSPAR успішно експлуатується в різних промислових галузях України: комунальному господарстві, будівництві, харчовій промисловості, хімічної та нафтогазовидобувної промисловості, енергетичному комплексі, газо - тепло - водопостачання і має відмінні рекомендації споживачів


описание2

 

   

Запірна арматура УКСПАР ефективно працює у різних робочих середовищах: вода, пара, газ, нафтопродукти, агресивні середовища, харчові продукти та ін, а так само в різних параметрах тиску і температурних режимах.


описание2

 

   

В інтернет-магазині компанії є широкий асортимент необхідної вам трубопровідної і запірної арматури промислового і побутового призначення, в кращому співвідношенні рівня якості та ціни в цьому сегменті товарів на ринку.


описание2 

 

   

У нашому інтернет магазині спеціально розроблені зручні та зрозумілі фільтри відбору товару необхідним технічним параметрам у будь-якій категорії продукції. Зайшовши на сторінку «Продукція», ви зможете легко і просто підібрати необхідний вам товар.


описание2 

 

   

На поточну дату ціни в інтернет-магазині УКСПАР завжди актуальні на всі види представленого товару з урахуванням ПДВ. На сторінці кожного конкретного виду товару є його ціна. Також ви можете завантажити прайс-лист на весь асортимент нашої продукції. Ціни базові. Існує гнучка система знижок для оптових покупців.

описание2 

 

 

   

На більшу частину трубопровідної і запірної арматури для зручності роботи проектанам в УКСПАР розроблені 2D креслення AutoCad, а також креслення і моделі в 3D форматі AutoCad, Компас 3D і в основному форматі передачі поверхонь між CAD-системами STEP.


..................................................Зробити замовлення або отримати будь-яку консультацію ви можете, зв'язавшись з менеджерами компанії УКСПАР.

Задати питання ви можете в он-лайн режимі з сайту, натиснувши в правій його частині на синю кнопку «Почати чат» і у вікні, в текстовому варіанті задати питання менеджеру.
або зателефонувавши нам за телефонами:

+38 (044) 563-33-00; +38 (044) 563-78-41
+38 (067) 462-38-83; месенджер viber+38 (067) 502-18-03

Ми працюємо з 9-00 до 18-00 з Понеділка по П'ятницю.
Субота, Неділя - вихідні.

Також ви можете купити запірну арматуру, зробивши попередній он-лайн замовлення в нашому інтернет-магазині, скориставшись інструкцією на сторінці «замовити».

Запірна арматура UKSPAR: доступна якість та ціна, гарантія


Застосування трубопровідної арматури в промисловості є обов'язковою умовою для коректного регулювання та повноцінного контролю над потоком будь робочої середовища. Рідини і гази, що використовуються в цілому комплексі галузей і господарських сфер, застосовуються також для забезпечення природних потреб населення. Тому запірна та регулююча арматура потрібна скрізь, починаючи від приватного будинку при створенні систем енерго - і водопостачання, закінчуючи великомасштабним нафтогазовидобувним сектором економіки.


5 причин, чому замовляти трубопровідну арматуру треба у нас


У ринковому сегменті товарів, необхідних для побудови, обслуговування та експлуатації трубопроводу, вироби компанії UKSPAR давно завоювали лідерські позиції серед конкурентів. Нашої продукції вдалося зарекомендувати себе найкращим чином, тому при виборі регулювальної і запірної арматури в Києві перевагу найчастіше віддають торговій марці UKSPAR.


Асортимент товарів, затребуваних як для приватного використання, так і промислового застосування, дає гарантії, що будь-який споживач знайде у нас все, що потрібно. Наша компанія займається виготовленням і постачанням на вітчизняний ринок тільки якісних виробів.


Створити бездоганну репутацію нам вдалося за рахунок адекватної вартості трубопровідної арматури для нафтопродуктів, хімічних рідин, газу, води і пари, а також високим споживчим оцінкам. Постійні покупці вважають торгово-виробничу компанію UKSPAR кращою, тому що:


1. Мета нашої роботи – дбати про якість виготовленої регулювальної і запірної арматури.
2. Придбати потрібну продукцію, попередньо ознайомившись з каталогом, кожен покупець може через інтернет.
3. Ми проводимо безкоштовні консультації для покупців, також надаючи їм допомогу у підборі відповідного виробу.
4. Доставляємо трубопровідну арматуру не тільки по Києву і області, а й по всій території України.
5. Співпрацюємо з найуспішнішими транспортними компаніями.


При бажанні або необхідності клієнт може самостійно забрати свою покупку у нас на складі. Всі категорії і позиції, зазначені в каталозі трубопровідної арматури по ціні на 100% відповідає якості, постійно є в наявності на складі, а значить, можливий самовивіз в будь-який будній день.


Товари в каталозі: завжди можна купити!


Щоб максимально ефективно і грамотно управляти, контролювати потоки води, газу, нафти та інших робочих середовищ, важливо правильно підібрати елементи запірно-регулюючої арматури. Компанія УКСПАР змогла об'єктивно оцінити попит на різновиди трубопровідних виробів, тому сьогодні фірма може запропонувати покупцям наступне різноманітність товарів:

 • кульові крани;
 • зворотні клапани;
 • вентилі;
 • засувки;
 • поворотні заслінки;
 • фільтри осадові;
 • вібровставки;
 • компенсатори сильфонні;
 • пневмо - та електроприводи;
 • запобіжні клапани та ін.


Крім того, дана продукція зовсім не завершує перелік виробляються і поставляються нами товарів. Серед не менш затребуваних виробів зі сфери трубопровідної арматури варто відзначити насоси, шланги, вимірювальні прилади, розширювальні баки та інше.


Нинішні елементи запірно-регулюючої арматури, що виготовляються для промислового призначення, володіють високими технічними і якісними характеристиками. Зокрема, вироби компанії УКСПАР відмінно експлуатуються при низьких і високих температурах, в тому числі і робочих середовищ, що володіють високим ступенем захисту проти агресивних речовин, присутніх в потоках рідин і газів.


Як вибрати і замовити регулюючу та запірну арматуру в столиці?


Ціна трубопровідної арматури в Києві визначається декількома показниками. В залежності від складності функціональних задач, які компанія ставить перед собою в процесі виготовлення. Вартість регулюючої арматури, яка застосовується для контролю над параметрами агресивних і неагресивних середовищ, може відрізнятися від запірних елементів трубопроводу, що надають можливість швидкого реагування в разі проблем і перекриття робочих потоків. Не можна не згадати і про запобіжної арматури: її впроваджують з метою модернізувати автоматичну захист трубопроводу від несподіваних стрибків тиску.


Нашою продукцією користуються і фізичні особи, і представники бізнесу, і підприємства комунально-господарської сфери. Якщо Ви вирішили купити запірну арматуру, вартість на вироби УКСПАР приємно здивує Вас.


Додатковою перевагою співпраці з нашою фірмою є вигідні знижки і лояльні бонуси.


Подилитися нами в соціальних мережах

 


 


Підписатись на нашу сторінку у FACEBOOK


 


як отримати знижку укспарПродукція наших партнерів

Завантажити прайс укспар

Завантажити каталог укспар

Завантажити креслення укспар

Додати відгук

Наші відео

Статті:
Запірна арматура

 • Для чего предназначен вентиль?
  Как известно, детали для трубопроводов представляют собой довольно сложные элементы, имеющие довольно сложную конструкцию. Среди них ключевым элементом можно назвать вентиль ...
 • Предохранительный клапан и его предназначение
  Предохранительный клапан – один из видов трубопроводной арматуры, предназначенный для предохранения технологических гидросистем ...
 • Пневмоприводы для запорной арматуры
  Речь в этой статье пойдет о пневмоприводах. Суть в том, что эти устройства управления запорной арматурой довольно таки широко применяются для автоматизации ...
font-size

   Всі статті і графічні матеріали на сайті www.ukspar.ua захищені авторським правом.
   Розміщення статей та графічних матеріалів на інших сайтах, тільки за погодженням адміністрації сайту www.ukspar.ua