Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

КРАНИ КУЛЬОВІ

КРАНИ КУЛЬОВІ КУПИТИ В ТМ UKSPAR

 

Кран кульовий, крани кульові – ✔ Прямі поставки UKSPAR. ✔ Доступна ціна. ✔ Отримайте знижку від 15%. >>>. Різні діаметри кранів кульових. Нержавіюча сталь, сталеві, латунні. Для води, пари, газу та інших робочих середовищ.


Кульовий кран – один з видів запірної арматури, різновид трубопровідного крана. Ним користуються вже більше 100 років, але в сучасних моделях конструкція трохи змінена: якісні матеріали дозволяють досягти високої щільності з'єднання і забезпечити легкість регулювання. Кульові крани застосовують в більшості трубопроводів, наприклад, в системах газо - і водопостачання, опалення і т. д.

 

Кран кульовий сталевий Укспар


Цей вид кранів є одним з найпростіших і зручних в застосуванні, надійних в роботі, і забезпечує максимальну герметичність, дозволяючи швидко управляти ходом потоку робочого середовища.

 


ВІДЕООГЛЯД КРАНИ КУЛЬОВІ


Види кульових кранів від UKSPAR

Залежно від типу з'єднання, матеріалу виробу, функціоналу, прохідності і особливості конструкції, крани можна розділити на кілька видів. Корпус виготовляють з різних матеріалів: латуні, нержавіючої сталі і її сплавів. Також кульовий кран здатний направляти рідину як в одну сторону (L-подібний), так і розподіляти рідину одночасно в двох напрямках (Т-подібний).

Кран кульовий триходовий УКСПАР

За типом з'єднання розрізняють:

Фланцеві крани. Їх зручно розібрати і монтувати на іншу ділянку, а також встановити в будь-якому положенні з різним напрямком течії води;

 Різьбовий. Вони витримують температуру води 100˚С і тиск вище 16 бар. Різьбові крани також відомі як «муфтові» і мають високу герметичність з'єднання, невеликі розміри. Іх частіше за інших використовують в комунальному господарстві;

Приварний. Такі крани для води відрізняються тим, що для їх монтажу необхідні зварні з'єднання. Вмонтований в систему механізм неможливо витягти для ремонту або заміни. Але приварні крани не протікають, якщо шов зроблений якісно і в системі немає іржі.

Важливо правильно обрати вид крана і його розмір, що забезпечить ефективну роботу механізму і більш тривалий термін його експлуатації. 

      Кран кульовий фланцевий UKSPAR  Кран кульовий муфтовий UKSPAR  Кран кульовий приварний UKSPAR     

Особливості кульових кранів

Всі види кульових кранів мають кілька переваг, які розширюють сферу їх використання. Для таких виробів характерні:

 герметичність;

 довговічність;

 компактність;

 відсутність «застійних» зон в механізмі;

 простота у використанні;

 можливість монтажу в несприятливому середовищі – в умовах високої вологості, тиску або низької температури.

Серед недоліків кульового крана – можливість виникнення гідравлічного удару в системі з високим тиском, якщо різко повернути важіль.

Купити якісні кульові крани в Києві і з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо низьку вартість замовлення завдяки прямій співпраці з виробником.

 

Чому варто купувати кульові крани?
 

Запірно-регулююча арматура має ряд незаперечних переваг, які дозволяють використовувати її в будь-яких сферах, в тому числі:
 

• Максимальну простоту конструкції, а значить, надійність і довговічність;

• Компактність, що дозволяє монтувати в невеликих вільних просторах;

• Високі показники герметичності;

• Придатність для експлуатації в середовищі високого тиску;

• Зручне, просте управління, що вимагає мінімальних зусиль;

• Доступну ціну, що відповідає якості і надійності пристроїв.
 

Купити кульовий кран від UKSPAR
 

У нас можна купити кульовий кран для будь-якої виробничої сфери, в тому числі харчової промисловості, нафтовидобутку і нафтопереробки, хімічної галузі, а також комунального господарства, в тому числі водо - і теплопостачання. Крани придатні для різних робочих середовищ – повітря, води, в тому числі пара, газу і т. д.
Додатково пристрої від виробника оснащуються монтажним комплектом, на них можуть встановлюватися пневматичні та електроприводи.
 

Ціна на кран кульовий залежить від конкретної моделі. Вартість знаходиться на сторінці конкретно вибраного Вами кульового крана чи можете завантажити загальний прайс-лист.
 

Замовити кульовий кран ви можете, перебуваючи у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кривому Розі, Харкові та інших регіонах України, наступним чином: використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «замовити» (Див. також меню зверху) або створити на сайті попереднє замовлення.
 


Увага!
В даному каталозі представлені технічні характеристики продукції UKSPAR на поточний момент.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і технічні параметри продукції без попередження споживача.