Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

ПНЕВМОПРИВОДИ

ПНЕВМОПРИВОДИ ДЛЯ КРАНІВ КУЛЬОВИХ ТА ЗАТВОРІВ ДИСКОВИХ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ UKSPAR


Пневмопривод - це механічний пристрій, що приводиться в дію стисненим повітрям, яке дозволяє дистанційно керувати процесом роботи запірної і регулюючої трубопровідної арматури в різних технологічних мережах.

Пневмоприводи в залежності від конструктивних особливостей і функціональності поділяються:

за принципом роботи:

- Односторонньої дії (повітря-пружина);
- Двох сторонньої дії (повітря-повітря).

за призначенням:

- Для кульових кранів;
- Для поворотних дискових заслінок типу «Батерфляй».

Пневмопривода, які ви можете купити в компанії UKSPAR, охоплюють весь асортиментний ряд пневмоприводов, які встановлюються на крани кульові і поворотні дискові заслінки.

В таблицях підбору пневмоприводов вказані діаметри трубопровідної арматури торгової марки Ukspar. Для правильності підбору трубопровідної арматури інших виробників обов'язково! отримаєте консультацію наших фахівців. Також вони можуть комплектуватися позіционерамі, електромагнітними клапанами, кінцевими вимикачами.

Ціну на пневмопривод ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами пневмопривода або скачавши загальний прайс-лист.


ВІДЕООГЛЯД ПНЕВМОПРИВОДІВ

Пневмоприводы видео

Увага!
В даному каталозі представлені технічні характеристики продукції UKSPAR на поточний момент. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і технічні параметри продукції без попередження споживача.