Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

КОМПЕНСАТОРИ ОСЬОВІ

КОМПЕНСАТОРИ ОСЬОВІ


Осьовий компенсатор - призначений для компенсації осьових зсувів трубопроводів, з метою недопущення їх руйнування при виникненні деформації від температурних змін довжини, вібраційних навантажень від роботи насосного устаткування і гідроударів.

Найбільш використовуваними є сильфонні осьові компенсатори, які становлять осесиметричних гофровану пружинисту металеву оболонку, здатну стискатися або розтягуватися під дією температури, тиску або моменту сили.

 


ВІДЕООГЛЯД КОМПЕНСАТОРІВ СИЛЬФОННИХ

 


За способом приєднання їх можна поділити на:


- фланцевий;
- приварний.


Осьові компенсатори, які ви можете купити в компанії UKSPAR, являють собою сильфонні осьові компенсатори, які працюють в різних робочих середовищах у великому асортименті діаметрів.

Вони допомагають сприймати і компенсувати «власним тілом» основні рухи трубопроводу при проходженні різних середовищ всередині труб.


Так само вони усувають теплове розширення через нагрівання стінок трубопроводу. Виконують функцію роздільника середовищ і герметичного ущільнення, гасять вібрації, які виникають при роботі обладнання, дозволяють сприймати зміщення труб в результаті зсуву труб, а так же при просіданні грунту. Збільшують термін служби трубопроводу.


Компенсатори осьові сильфонні усувають теплове розширення-стиснення через температурні ізмемненій стінок трубопроводу. Також гасять вібрації, які виникають при роботі обладнання, дозволяють сприймати зміщення труб в результаті температурних деформацій трубопроводів, а так же при просіданні грунту.

Опис:

Компенсатор сільфонний осьової КСВ складається з одного сильфона (пружна осесиметрична гофрована металева оболонка, здатна розтягуватися, стискуватися, згинатися або зрушуватися під дією тиску, температури, сили або моменту сили) і приєднувальних фланців.

Діаметри фланців, конструктивне виконання приєднувальних і уплотнітельноі поверхонь, розміри болтової окружності, діаметри і кількість болтових отворів визначаються стандартами на фланці і конструктивним виконанням трубопроводу споживача. Вони герметичні, вакуум-щільні і температуростойкостью, надійні в експлуатації і не вимагають обслуговування протягом усього терміну служби.


Вони призначені для компенсації температурних змін, запобігання руйнування труб при деформації трубопроводів, герметизації трубопроводів, зняття вібраційних навантажень, компенсації несоосности в промислових трубопроводах різного призначення і трубопроводах систем опалення.

Область їх застосування:


- Використовується для компенсації осьових, зсувних, кутових переміщень трубопроводу та іншого обладнання при виникають перепадах температур і тиску робочого середовища. Також використовується для усунення вібрація.


Застосовуються в паливно-енергетичному, нафтохімічному, будівельному комплексі, в багатьох галузях промисловості. Установка компенсаторів осьових здійснюється на насосах, компресорах, двигунах, турбінах, газоходах та іншому обладнанні технологічних потреб.


Під приварення він використовується для жорсткої фіксації компенсатора до трубопроводу круглого перерізу шляхом зварювання кінців трубопроводу з кінцевими деталями осьового компенсатора, які мають однакову товщину перетин і стінки. Цей вид закріплення найбільш поширений і забезпечує надійне і герметичне його з'єднання.


Вони усувають теплове розширення-стиснення через температурні ізмемненій стінок трубопроводу. Також гасять вібрації, які виникають при роботі обладнання, дозволяють сприймати зміщення труб в результаті температурних деформацій трубопроводів, а так же при просіданні грунту.


Ціну на товар ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами компенсатора осьового або скачавши загальний прайс-лист.


Купити їх ви можете наступним чином: використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «Як замовити» (Див. Також меню зверху), створюєте на сайті попередній Замовлення.


Увага!
В даному каталозі представлені технічні характеристики продукції UKSPAR на поточний момент.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і технічні параметри продукції без попередження споживача.