Зворотний клапан. Купити зворотні клапана, ціна, клапани, Київ

Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ


ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ


Зворотний клапан - це захисний пристрій трубопровідної арматури, яке використовується для пропуску потоку робочого середовища в одному напрямку і запобігання її зворотного руху.

Залежно від функціональних і конструктивних особливостей зворотні клапани підрозділяються:
• по конструкції:

- Підйомний - забезпечений затвором у вигляді тарілки, яка піднімається над сідлом, здійснюючи зворотно-поступальні рухи перпендикулярно напрямку потоку робочого середовища;

- Поворотний - забезпечений затвором, обертовим навколо горизонтальної осі, розташованої вище центру сідла клапана;

- Пружинний - забезпечений затвором, який під впливом пружини сідати на сідло при зупинці руху потоку робочого середовища в основному напрямку;

- Кульовий - забезпечений затвором у вигляді сферичного елемента, який сідати в сідло при падінні тиску робочого середовища.

• за способом приєднання:

- Фланцевий;

- Муфтові (різьбовий);

- Міжфланцеве.

Зворотні клапана, які ви можете купити в компанії UKSPAR, охоплюють весь асортиментний ряд і призначені для використання в будь-яких виробничих сферах: хімічної, нафтової, харчової промисловості, комунальному господарстві, водо і теплопостачання в трубопроводах з різними газо-жідкообразнимі робочими середовищами.

Знаючи технічні характеристики, ви підберете (використовуючи фільтри в лівій колонці цієї сторінки сайту) будь-який необхідний вам зворотний клапан за такими параметрами:

-робоча середу - вода, пара, повітря, харчова промисловість, слабоагресивні середовища, в'язкі рідини, нафтопродукти, природний газ, стічні води, вуглеводні, лужні рідини;
-діаметр - Ду (DN) 6 - 600мм;

-тиск - 1,6 - 32,0МРа;

-температурний режим до + 570°С;

-матеріал корпусу - сталь, латунь, лита сталь, нержавіюча сталь AISI 304, AISI 316, чавун GG25, чавун GGG 40;

-типи приєднання - фланцеве, міжфланцеве, муфтове (різьбове);

-конструктівние особливості - підйомний зворотний клапан, поворотний зворотний клапан, пружинний зворотний клапан, кульовий зворотний клапан.

Ціну на товар ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами зворотного клапана або скачавши загальний прайс-лист.

Купити зворотний клапан ви можете в такий спосіб. Використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «Як замовити», створіть на сайті попередній Замовлення.

Відео огляд зворотніх клапанів

Зворотні клапани відео