м. Київ, вул. Ревуцького, 5

Курс:

USD = 26,50 грнCart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ


ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ


Зворотний клапан - це захисний пристрій трубопровідної арматури, яке використовується для пропуску потоку робочого середовища в одному напрямку і запобігання її зворотного руху.
Залежно від функціональних і конструктивних особливостей зворотні клапани підрозділяються:
• по конструкції:
- Підйомний - забезпечений затвором у вигляді тарілки, яка піднімається над сідлом, здійснюючи зворотно-поступальні рухи перпендикулярно напрямку потоку робочого середовища
- Поворотний - забезпечений затвором, обертовим навколо горизонтальної осі, розташованої вище центру сідла клапана
- Пружинний - забезпечений затвором, який під впливом пружини сідати на сідло при зупинці руху потоку робочого середовища в основному напрямку
- Кульовий - забезпечений затвором у вигляді сферичного елемента, який сідати в сідло при падінні тиску робочого середовища
• за способом приєднання:
- Фланцевий
- Муфтові (різьбовий)
- Міжфланцеве
Зворотні клапана, які ви можете купити в компанії UKSPAR, охоплюють весь асортиментний ряд і призначені для використання в будь-яких виробничих сферах: хімічної, нафтової, харчової промисловості, комунальному господарстві, водо і теплопостачання в трубопроводах з різними газо-жідкообразнимі робочими середовищами.
Знаючи технічні характеристики, ви підберете (використовуючи фільтри в лівій колонці цієї сторінки сайту) будь-який необхідний вам зворотний клапан за такими параметрами:
-робоча середу - вода, пара, повітря, харчова промисловість, слабоагресивні середовища, в'язкі рідини, нафтопродукти, природний газ, стічні води, вуглеводні, лужні рідини
-діаметр - Ду (DN) 6 - 600мм;
-тиск - 1,6 - 32,0МРа;
температурний режим від -20 до + 570оС;
матеріал корпусу - сталь, латунь, лита сталь, нержавіюча сталь AISI 304, AISI 316, чавун GG25, чавун GGG 40;
-типи приєднання - фланцеве, міжфланцеве, муфтове (різьбове);
-конструктівние особливості - підйомний зворотний клапан, поворотний зворотний клапан, пружинний зворотний клапан, кульовий зворотний клапан.
Ціну на товар ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами зворотного клапана або скачавши загальний прайс-лист.
Купити зворотний клапан ви можете в такий спосіб. Використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «Як замовити», створіть на сайті попередній Замовлення.
Потім ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язавшись з нашим менеджером по тел. (044) 563-33-00, уточнюєте способи Оплати, Доставки і отримуєте консультацію по позиціях товару, за якими у вас є сумніви в правильності їх вибору.
Так само Ви можете відправити заявку на адресу електронної пошти: office@ukspar.ua, і наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.
 

Виникли питання або побажання? Телефонуйте (044) 563-33-00

Відео огляд зворотніх клапанів

Зворотні клапани відео