Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ

ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ


Зворотний клапан - це захисний пристрій трубопровідної арматури, яке використовується для пропуску потоку робочого середовища в одному напрямку і запобігання її зворотного руху.


ВІДЕООГЛЯД ЗВОРОТНИХ КЛАПАНІВ


Залежно від функціональних і конструктивних особливостей зворотні клапани підрозділяються:


• по конструкції:

- Підйомний - забезпечений затвором у вигляді тарілки, яка піднімається над сідлом, здійснюючи зворотно-поступальні рухи перпендикулярно напрямку потоку робочого середовища;

- Поворотний - забезпечений затвором, обертовим навколо горизонтальної осі, розташованої вище центру сідла клапана;

- Пружинний - забезпечений затвором, який під впливом пружини сідати на сідло при зупинці руху потоку робочого середовища в основному напрямку;

- Кульовий - забезпечений затвором у вигляді сферичного елемента, який сідати в сідло при падінні тиску робочого середовища.


• за способом приєднання:

- Фланцевий;

- Муфтові (різьбовий);

- Міжфланцеве.


Зворотні клапана, які ви можете купити в компанії UKSPAR, охоплюють весь асортиментний ряд і призначені для використання в будь-яких виробничих сферах: хімічної, нафтової, харчової промисловості, комунальному господарстві, водо і теплопостачання в трубопроводах з різними газо-жідкообразнимі робочими середовищами.


Знаючи технічні характеристики, ви підберете (використовуючи фільтри в лівій колонці цієї сторінки сайту) будь-який необхідний вам зворотний клапан за такими параметрами:

- робоча середу: вода, пара, повітря,

- харчова промисловість, слабоагресивні середовища, в'язкі рідини, нафтопродукти, природний газ, стічні води, вуглеводні, лужні рідини;


- діаметр - Ду (DN) 15 - 800 мм;

- тиск - 1,6 - 40,0МРа;

- температурний режим до + 350°С;

- матеріал корпусу - сталь, латунь, лита сталь, нержавіюча сталь AISI 304, AISI 316, чавун GG25, чавун GGG 40;

- типи з'єднання - фланцеве, міжфланцеве, муфтове (різьбове);

- конструктівние особливості - підйомний зворотний клапан, поворотний зворотний клапан, пружинний зворотний клапан, кульовий зворотний клапан.

Ціну на зворотний клапан товар ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами зворотного клапана або скачавши загальний прайс-лист.

Купити зворотний клапан ви можете в такий спосіб. Використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «Як замовити», створіть на сайті попередній Замовлення.


Увага!
В даному каталозі представлені технічні характеристики продукції UKSPAR на поточний момент. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і технічні параметри продукції без попередження споживача.