Фільтри грубого очищення води. Фільтр осадовий купити, ціна, Київ

Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

ФІЛЬТРИ ОСАДОВІ

ФІЛЬТРИ ОСАДОВІ

Фільтр осадовий - призначений для грубої очистки будь якого рідкого робочого середовища рухомого в трубопроводах від механічних домішок розміром більше 20 мкм з метою запобігання зносу трубопроводів, трубопровідної арматури та елементів обладнання.
Вони можуть встановлюватися в трубопроводи з будь-яким просторовим розташуванням (горизонтальним, вертикальним або похилим), але таким чином, щоб напрямок потоку рідини відповідало напряму стрілки на корпусі фільтра, а виступаюча частина фільтра була зорієнтована вниз.
За типом з'єднання осадові фільтри підрозділяються на:
- фланцеві
- муфтові
Фільтри осадові, які ви можете купити в компанії UKSPAR, працюють в різних робочих середовищах і охоплюють великий діапазон за діаметрами.
Ціну на товар ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами фільтра осадового або скачавши загальний прайс-лист.
Купити їх ви можете наступним чином: використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «Як замовити» (Див. Також меню зверху), створюєте на сайті попередній Замовлення.
Потім ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язавшись з нашим менеджером по тел. (044) 563-33-00, уточнюєте способи Оплати, Доставки і отримуєте консультацію по позиціях товару, за якими у вас є сумніви в правильності їх вибору.
Так само Ви можете відправити заявку на e-mail: office@ukspar.ua, і наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

Виникли питання або побажання? Телефонуйте (044) 563-33-00

Відео огляд фільтрів осадових

фільтри осадові