Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ КЛАПАНИ

ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ КЛАПАНИ


Електромагнітний клапан - пристрій, за допомогою якого здійснюється дистанційне перекриття або відкриття подачі робочого середовища в трубопроводі.


ВІДЕООГЛЯД ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО КЛАПАНАЕлектромагнітні клапани по функціональним і конструктивним особливостям діляться:


• за способом дії:


- Електромагнітні клапани прямої дії - процес закриття або відкриття робочого органу клапана відбувається під впливом руху безпосередньо сердечника самого клапана при надходженні напруги на його котушку;

- Електромагнітні клапани непрямого дії - відкриття і закриття основного клапана відбувається під впливом енергії робочого середовища, при стартовому впливі на нього пілотного клапана, що спрацьовує при запітиванія котушки.


• за способом закриття:


- Електромагнітний клапан нормально відкритий - клапан знаходиться, в положенні відкритий, коли відсутня подача електроживлення на котушку, в положенні закритий, при подачі електроживлення на котушку;

- Електромагнітний клапан нормально закритий - клапан знаходиться, в положенні закрито за відсутності подачі електроживлення на котушку, в положенні відкритий при подачі електроживлення на котушку.


• за типом напруги електроживлення:


- Електромагнітний клапан з постійною напругою 12В;
- Електромагнітний клапан з постійною напругою 24В;
- Електромагнітний клапан з змінною напругою 110В;
- Електромагнітний клапан з змінною напругою 220В;
- Електромагнітний клапан з змінною напругою 380В.


Електромагнітні клапани, які ви можете купити в компанії UKSPAR призначені для використання в будь-яких виробничих сферах: хімічної, нафтової, харчової промисловості, водо і тепло постачанні в трубопроводах з різними газо і жідкообразнимі середовищами.


Знаючи технічні характеристики, ви підберете (використовуючи фільтри в лівій колонці цієї сторінки сайту) будь-який необхідний вам електромагнітний клапан за такими параметрами:


• робоча середу - вода, повітря, інертні гази, пар, вода, нефтепролукти (дизпаливо, мазут, масла, природний газ, агресивні середовища, харчові рідини.
• діаметр - Ǿ1 / 8 "- 2"
• тиск - 0.4 - 4.0МРа
• температурний режим - -10 ÷ 160оС
• матеріал корпусу - нержавіюча сталь, латунь
• напруга - DC - 12V, AC - 110, 220, 380V
• типи приєднання - муфтове (різьбове)
• конструктивні особливості - електромагнітний клапан нормально відкритий, електромагнітний клапан нормально закритий, електромагнітний клапан прямої дії, електромагнітний клапан непрямого дії.


Ціну на товар ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного Вами електромагнітного клапана або скачавши загальний прайс-лист.


Увага!
В даному каталозі представлені технічні характеристики продукції UKSPAR на поточний момент.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і технічні параметри продукції без попередження споживача.