Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

Продукція

ВОДОПРОВІДНА, САНТЕХНІЧНА ТА ПРОМИСЛОВА АРМАТУРА


Торгова марка UKSPAR є Українським лідером у продажу промислової, водопровідної, запірної та трубопровідної арматури. Ми працюємо як з спеціалізованими компаніями і магазинами, так і проводимо продажу для роздрібних клієнтів.
 

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ:

Ми пропонуємо весь спектр продукції промислової запірної та трубопровідної арматури, призначеної для хімічної, текстильної, харчової промисловості та енергетики, теплоенергетики. Продукти відносяться до цієї групи являють собою всілякі засувки, затвори, крани, компенсатори, відстійники (осадові фільтри), запобіжні клапани, зворотні клапани.
 

За способом приєднання вироби можуть бути фланцевими, приварними і різьбовими. Продукція може бути виготовлені з різних матеріалів в залежності від потреб конкретної галузі, наприклад:

• сірого чавуну;
• ковкого чавуну;
• вуглецевої сталі;
• нержавіючої сталі;
• листової сірої сталі;
• кислотостійких металів.

Основними групами товарів є:

Клапани запірні:

• балансувальні клапани, службовці для контролю потоку теплоносія в системах опалення;
• засувки;
• затвори дискові поворотні типу "Батерфляй";
• крани кульові.

Засувка трубопровідна з обгумованним клином

                            

Зворотня арматура:

клапани зворотні каналізаційні;
• зворотні клапани пружні;
• зворотні клапани високого тиску.

Запобіжна арматура:

• запобіжні клапани;

Арматура для регулювання та скорочення:

• електромагнітний клапан прямої і двосторонньої дії.

Завжди в наявності широкий асортимент вентилів, засувок, вимірювальної апаратури і т. д. Ми в змозі надати всі перераховані вище вироби для продажу як оптом так і в роздріб.


Виробництво трубопровідної арматури торгової марки UKSPAR


Наша компанія спочатку імпортувала продукцію європейських виробників, але в нинішні непрості часи змушена була відкрити власне виробництво в Азії щоб конкурувати на ринку з іншими компаніями. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, що відповідають не тільки за контроль якості продукції, але і розробку нової – відповідає вимогам і очікуванням завтрашнього дня.

Наша компанія має державний сертифікат відповідності якості. Цей сертифікат являє собою дозвільний акт для реалізації продукції в Україні. Ми гарантуємо надійність нашої трубопровідної арматури.
 

Водопровідна арматура і трубопровідні системи вироблені нашою компанією використовується на промислових підприємствах в трубопроводах загального призначення. Вона може бути встановлена на горизонтальних і вертикальних трубопроводах.


Дискові поворотні заслінки:

Затвори дискові застосовуються на промислових підприємствах в трубопроводах загального призначення. Виконують одночасно функцію засувки і регулювання потоку, зокрема:
• технічної та питної води;
• водяної пари;
• повітря.

заслонки, затворы дисковые поворотные, баттерфляй

Застосовуються також в енергетиці і теплопостачання, в хімічній промисловості (для хімічно неагресивних і нетоксичних рідин і газів), нафтохімічної галузі. Дискові затвори можна монтувати на трубопроводах в будь-якому положенні.


Крани кульові:

Застосовуються скрізь, де необхідно твір відкриття і закриття подачі рідини або газу. Є надійними і довговічними, тому обираються більшістю вітчизняних компаній.

Крани кульові УКСПАР


Вся представлена продукція, будь то деталі для трубопроводів, манометри або розширювальні баки, гнучкі шланги і багато іншого являє собою якісні товари, що пройшли ретельну перевірку відповідності на виході з заводу виробника.
 

Знаючи технічні характеристики, ви підберете будь-яку необхідну вам промислову, водопровідну арматуру.
 

Промислову арматуру торгової марки UKSPAR Ви можете замовити перебуваючи в будь-якому районному або обласному центрі України: Вінниці, Волині, Дніпропетровську, Донецьку, Закарпаття, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Кривому Розі, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Черкасах, Чернігові, Чернівцях, Харкові, Херсоні, Хмельницьку та інших регіонах України.
Доставка продукції здійснюється в ці регіони транспортними компаніями з якими Ви можете ознайомитися на сторінці «Доставка»
 

Увага!
В даному каталозі представлені технічні характеристики продукції UKSPAR на поточний момент. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію і технічні параметри продукції без попередження споживача. 
 

Завантажити каталог укспар