Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

Насоси глибинні заглибні

НАСОСИ ГЛИБИННІ

Насос глибинний, призначений для подачі чистої питної води з мінімальною кількістю твердих домішок (не більше 120г / м 3) з свердловин і колодязів з великої глибини. Великий напір досягається за рахунок наявності декількох ступенів відцентрових робочих органів.

Використовуються глибинні насоси для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т.п.

Для свердловин вони встановлюється шляхом їх безпосереднього занурення в викачували рідину.
Рекомендується доповнювати їх гідроакумулятором з автоматикою для зменшення кількості циклів включення-виключення, що сприяє більшій довговічності насоса.

Стосовно до вашим завданням, ви підберете будь-який необхідний вам багатоступінчастий насос за такими параметрами:

     робоче середовище - чиста вода (свердловини, колодязі);
     напір - 49 - 160м;
     витрата - 0 - 4,8 м3 / годину (80,0 л / хв);
     температура - 0 ÷ + 40оС.

Купити глибинні насоси ви можете наступним чином: використовуючи покрокову інструкцію, розміщену на сторінці «Як замовити» (Див. Також меню зверху), створюєте на сайті попередній Замовлення.

Потім ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язавшись з менеджером, уточнюєте способи Оплати, Доставки і отримуєте консультації по позиціях товару, за якими у вас є сумніви в правильності їх вибору.

Ціну ви можете дізнатися, потрапивши на сторінку конкретно обраного вами глибинного насосу або скачавши загальний прайс-лист.