Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Категорії продукції

Кран кульовий триходовий, ( L-/ T-подібний) / SS304, SS316 / PTFE / PN40 (Fig. K322)

КРАН КУЛЬОВИЙ ТРИХОДОВИЙ, L / T-ПОДІБНИЙ

Перед тим як з'ясувати, в чому відмінність одного триходового кулькового крана L - подібного та Т - подібного типу, спочатку розглянемо його конструктивні особливості.

Трехходовой кульковий кран, не залежно від його типу, має три входи / виходи. Визначення входів або виходів залежить від виконання функціональних завдань при прив'язці крана до конкретної технологічної схеми.

кран шаровый трехходовой l, t образный

На перший погляд L-подібні та T-поддібні крани нічим не відрізняються. Іх відмінність полягає тільки в конструктивній особливості регулюючої кулі.

У L - подібному трехходовому крані в регулюючої куліі зроблено прохід для робочого середовища L - подібного типу під кутом 90о.Задача цього регулюючого крана змінює напрямок потоку робочого середовища з одного напряму на інше і навпаки. Ми випускаємо L - подібні крани з різної нержавіючої сталі SS304 та  SS316.

 

кран шаровый трехходовой L образный


У Т - подібному триходовому крані в регулюючий кулі зроблений прохід T - подібного типу. Завдання регулюючої кулі в цьому триходовому крані може відрізнятися в залежності від його завдання в технологічній схемі.

1. При подачі робочого середовища в один вхід можна розділити його на два потоки. При перемиканні крану можливе відключення будь-якого з цих потоків.

2.При подачі різних робочих середовищ з двох входів маємо можливість їх змішування. При перемиканні крану можна припинити змішування і направити на вихід тільки один з видів робочого середовища.

кран шаровый трехходовой T образный


 

Придбати Т - подібні триходові крани торгової марки UKSPAR.