Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

Компанія УКСПАР зі своїми клієнтами і партнерами вибудовує таку систему співробітництва, в якій намагається задовольнити всі їхні потреби та побажання.

Типовий договір Укспар


Для різних категорій покупців ми пропонуємо різну систему знижок. Умовно ці категорії поділені на торгуючі організації (посередники), проектні організації, покупці (монтажні та експлуатаційні організації, роздрібні покупці)

Торгуючі організації:

У категорію торгуючі організації входять всі ті, хто займається роздрібною і оптовою торгівлею. Це можуть бути магазини, торгові склади, інтернет магазини і т.п.
Для торгуючих організацій в компані УКСПАР передбачені спеціальні умови співпраці. це:

  • знижки для торгуючих організацій;
  • єдина цінова політика по всій України;
  • забезпечення рекламною продукцією (каталоги, календарі, рекламні листівки);
  • консультаційна підтримка.


Покупці:

У категорію покупці входять всі ті, хто купує продукцію для кінцевого споживання. Це роздрібні покупці, монтажні та експлуатаційні організаці та інші.

Для цієї категорії покупців в компанії існує система знижок залежно від суми закупівель. Для постійних клієнтів можливе отримання додаткового бонусу, який розраховується індивідуально у вигляді накопичувальної знижки.

Проектанти:

В категорію проектанти входять ті організації, які займаються розробкою проектів, в яких може бути включена продукція нашої компанії.

Для зручності і прискорення роботи проектантів, розроблена і створена бібліотека креслень всіх основних видів нашої арматури у форматі 3D.