м. Київ, вул. Ревуцького, 5
(044) 563-33-00 (044) 563-78-41
ДЗВОНИТИ!(067) 462-38-83

Курс:

USD = 27,00 грн

Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Спеціальні умови співпраці

Компанія УКСПАР зі своїми клієнтами і партнерами вибудовує таку систему співробітництва, в якій намагається задовольнити всі їхні потреби та побажання.

система знижок на трубопровідну арматуру укспар


Для різних категорій покупців ми пропонуємо різні корисні матеріали і бонуси. Умовно ці категорії поділені на торгуючі організації (посередники), проектні організації, покупці (монтажні та експлуатаційні організації, роздрібні покупці)

Торгуючі організації

У категорію торгуючі організації входять всі ті, хто займається роздрібною і оптовою торгівлею. Це можуть бути магазини, торгові склади, інтернет магазини і т.п.
Для торгуючих організацій в компані УКСПАР передбачені спеціальні умови співпраці. це:

- знижки для торгуючих організацій;
- єдина цінова політика по всій Україн;
- забезпечення рекламною продукцією (каталоги, календарі, рекламні листівки ...);
- при дотриманні певних умов;
- забезпечення зразками продукції;
- консультаційна підтримка та ін;

Покупці

У категорію покупці входять всі ті, хто купує продукцію для кінцевого споживання. Це роздрібні покупці, монтажні та експлуатаційні організаці та інші.
Для цієї категорії покупців в компанії існує система знижок залежно від суми закупівель. Для постійних клієнтів можливе отримання додаткового бонусу, який розраховується індивідуально у вигляді накопичувальної знижки.
Для працівників служб постачання та інших осіб, відповідальних за закупівлі, існує гнучка система особистої мотивації.

Проектанти

В категорію проектанти входять ті організації, які займаються розробкою проектів, в яких може бути включена продукція нашої компанії.
Для зручності і прискорення роботи проектантів, розроблена і створена бібліотека креслень всіх основних видів нашої арматури у форматі 2D c розширенням файлу .dwg для системи автоматизованого проектування AutoDesk AutoCAD. Доступ до бібліотеки креслень тут.
Зараз на стадії розробки перебуває проект по створенню бібліотеки креслень трубопровідної арматури компанії у форматі 3D.
Також на кожну одиницю продукції торгової марки УКСПАР в інтернет-магазині і каталозі продукції викладені всі технічні характеристики з необхідними робочими графіками, які при необхідності можна використовувати при розробці проектів.
Для проектантів включають нашу продукцію в розроблювані проекти існує гнучка система особистої мотивації.