м. Київ, вул. Ревуцького, 5

Курс:

USD = 26,50 грнCart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Замовлення і покупка продукції

Как купить трубопроводную и запорную арматуру

Замовити та придбати продукцію компанії УКСПАР можна наступними способами:
1. Зробити Замовлення по телефону

2. Зробити он-лайн Замовлення в інтернет магазині

Замовити та придбати продукцію компанії УКСПАР можна наступними способами:
1. Зробити Замовлення по телефону

2. Зробити он-лайн Замовлення в інтернет магазині

Для тих, хто вперше потрапив на сайт компанії UKSPAR.
Для того щоб ви зекономили і ваш і наш час і змогли купити те, що вам потрібно, рекомендуємо вам зробити наступне.

Якщо ви раніше не стикалися з трубопровідною арматурою, то вам потрібно подзвонити нашим менеджерам (тел. + 38-044-563 33 00, + 38-044-563 33 00). Менеджери дадуть необхідні вам технічні консультації і кваліфіковано допоможуть підібрати необхідну вам продукцію, оформлять Замовлення, виставлять Рахунок, забезпечать реквізитами для оплати і організують Доставку.
Якщо ви є фахівцем у трубопровідної арматури, і потрапили перший раз на наш сайт (інтернет-магазин), рекомендуємо первинно ознайомитися з асортиментом нашої продукції, зайшовши на сторінку «Продукція» і легко вибрати будь-яку категорію товару. Потім на сторінці категорії товару вам надається вибрати товару за параметрами. Над меню виможете впорядкувати товар за допомогою фільтра. За кнопці замовити на сторінці товару Ви можете здійснити замовлення через сайт.
На сторінці конкретного товару, розміщена повна інформація про товар: ціна, зовнішній вигляд, опис, повні технічні характеристики, графіки і креслення.
Таким чином, ви можете швидко і детально ознайомитися з усім великим асортиментом трубопровідної арматури компанії УКСПАР.
З будь-яких виниклих у вас питань, ви можете передзвонити менеджерам і отримати у них будь-яку необхідну вам консультацію.
Так само Ви можете ознайомиться з сертифікатами наше продукції на сторінці "Сертифікати"