/ Реєстрація

м. Київ, вул. Ревуцького, 5
(044) 563-33-00 (044) 563-78-41
(067) 502-18-03 (067) 462-38-83

Cart  

No products

0,00 грн. Shipping
0,00 грн. Total

Check out

Компанія UKSPAR - є однойменною назвою зареєстрованої торгової марки UKSPAR.
Компанія працює на українському ринку трубопровідної і запірної арматури більше 15 років. На початковому етапі своєї діяльності компанія УКСПАР займалася поставками трубопровідної арматури з Польщі, Іспанії, Італії та ін. Країн Євросоюзу.
За цей час, менеджерами компанії був накопичений значний досвід співпраці з торговими структурами, а також у роботі з проектними, монтажними та експлуатаційними організаціями в різних сферах їх діяльності. Це дозволило максимально вивчити потреби всіх основних груп покупців. На даний момент на увазі певних причин, потреби і логічно попит, змінилися.
Основна причина зміни попиту полягає в наступному. У зв'язку з кризою і несприятливим економічним становищем в країні на українському ринку з'явилася потреба в більш дешевої продукції, ніж продукції європейських виробників. Але одночасно з цим у покупців залишилися незмінними вимоги до того, щоб дана продукція не програвала в якості відомим виробникам.
Врахувати ці зміни можна було б максимально простим шляхом. Організувати поставки аналогічної продукції з Китаю і таким чином вирішити цінове питання. Але привезення знеособленої китайської продукції не гарантував необхідної якості і дотримання технічних параметрів стосовно до трубопровідної арматури, використовуваної на українському ринку.
Тому для максимального задоволення споживчого попиту фахівцями та власниками компанії було прийнято кардинальне рішення про створення продукції під власним торговим знаком з необхідною якістю та гарантованої відповідальністю, але за більш доступними цінами.
Шляхом проб і помилок був обраний найбільш прийнятний варіант виробництва всього асортименту трубопровідної і запірної арматури під торговою маркою UKSPAR. Найбільш якісно і дешево це вийшло реалізувати спільно з виробниками з країн Південно-Східної Азії.
Була проведена колосальна робота і задіяний високо кваліфікований конструкторський та технічний персонал з адаптації всієї виробленої продукції до українського ринку. І, звичайно ж, на перше місце було поставлено питання якості продукції та здійснення його контролю.
На даний момент на заводах де вироблятися продукція компанії УКСПАР, технологами компанії здійснюється жорсткий технологічний контроль усієї виробленої продукції, що виготовляється під торговим знаком компанії.
Асортимент продукції постійно розширюється відповідно до зростаючих потреб ринку, наших клієнтів і партнерів. Якість, надійність і доступність нашої продукції є запорукою успішного бізнесу наших партнерів і клієнтів.
Вся продавана продукція має українські Сертифікати якості, а також спеціальні дозволи на застосування усієї виробленої продукції від Держпромгірнагляду.
Гарантія якості на будь-яку продукцію 24 місяці з дня продажу при її правильної експлуатації.
Професійний персонал компанії займається не тільки продажами, але і наданням вам допомоги у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з використанням нашої продукції.
• надання кваліфікованої технічної консультації
• надання допомоги в подоборе аналогів того чи іншого товару
• рішення будь-яких виникли проблеми в процесі монтажу або запуску обладнання, при необхідності з виїздом на об'єкт.
Наша компанія розглядає будь-які пропозиції щодо здійснення комплексних поставок за попереднім замовленням.
Завжди раді взаємній співпраці!
З повагою директор компанії UKSPAR Володимир Петрович Бикоріз.


Подилитися нами в соціальних мережах

 

 


 


Підписатись на нашу сторінку у FACEBOOK


 


як отримати знижку укспарПродукція наших партнерів

Завантажити прайс укспар

Завантажити каталог укспар

Завантажити креслення укспар

Наші відео

задати питання директору укспар

font-size

   Всі статті і графічні матеріали на сайті www.ukspar.ua захищені авторським правом.
   Розміщення статей та графічних матеріалів на інших сайтах, тільки за погодженням адміністрації сайту www.ukspar.ua