Запірна арматура і трубопровідна арматура торговельної марки "UKSPAR®"

Запірна і трубопровідна арматура виробництва "UKSPAR®" ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮЄ У РІЗНИХ РОБОЧИХ СЕРЕДОВИЩАХ

Вода
Пар
Нафтопродукти
Слабоагресивні
середовища
Харчова
промисловість
Газ

Компанія "UKSPAR®" пропонує

У нас більше 6 000 клієнтів

Наші переваги

Успішна експлуатація
Вже понад 12 років регулююча арматура UKSPAR успішно експлуатується в різних промислових галузях України: комунальному господарстві, будівництві, харчовій промисловості, хімічної та нафтогазовидобувної промисловості, енергетичному комплексі, газо- тепло- водопостачання і має відмінні рекомендації споживачів
Актуальні ціни
На поточну дату ціни в Інтернет-магазині UKSPAR завжди актуальні на всі види представленого товару з урахуванням ПДВ. На сторінці кожного конкретного виду товару проставлена ​​його ціна. Також ви можете скачати Прайс-лист на весь асортимент нашої продукції. Ціни базові. Існує гнучка система знижок для оптових покупців.
Проектування креслень і моделей
На більшу частину трубопровідної і запірної арматури для зручності роботи проектантам в УКСПАР розроблені 2D креслення для AutoCad, а так само креслення і моделі в 3D форматі для AutoCad, Компас 3D і в основному форматі передачі поверхонь між CAD-системами STEP.
Зручні фільтри
У нашому Інтернет магазині спеціально розроблені зручні і зрозумілі фільтри відбору товару по необхідним технічним параметрам в будь-якої категорії продукції. Зайшовши на сторінку «Продукція», ви зможете легко і просто підібрати необхідний вам товар.
Широкий асортимент
В Інтернет-магазині компанії є широкий асортимент необхідної вам трубопровідної і запірної арматури промислового і побутового призначення, в кращому співвідношенні параметра якості і ціни в цьому сегменті товарів на ринку.
Ефективна робота
Запірна арматура УКСПАР ефективно працює в різних робочих середовищах: вода, пар, газ, нафтопродукти, агресивні середовища, харчові продукти та ін., А так само в різних параметрах тиску і температурних режимах.

З нами працюють більше 15 років..

У нас купують зі всіеї України

Наші сертифікати

Нас впізнають та рекомендують..

Наши партнери

Uks-group Efar Genebre Kayse

Трубопровідна арматура "UKSPAR®": доступна ціна. Гарантія якості

Застосування трубопровідної арматури в промисловості є обов´язковою умовою для коректного регулювання та повноцінного контролю над потоком будь робочої середовища. Рідини і гази, що використовуються в цілому комплексі галузей і господарських сфер, застосовуються також для забезпечення природних потреб населення. Тому запірна та регулююча арматура потрібна скрізь, починаючи від приватного будинку при створенні систем енерго - і водопостачання, закінчуючи великомасштабним нафтогазовидобувним сектором економіки.

Детальніше..

5 причин, чому замовляти трубопровідну арматуру треба саме у нас

У ринковому сегменті товарів, необхідних для побудови, обслуговування та експлуатації трубопроводу, вироби компанії UKSPAR давно завоювали лідерські позиції серед конкурентів. Нашої продукції вдалося зарекомендувати себе найкращим чином, тому при виборі регулюючої та запірної арматури у Києві перевагу найчастіше віддають торговій марці UKSPAR.

Асортимент товарів, затребуваних як для приватного використання, так і промислового застосування, дає гарантії, що будь-який споживач знайде у нас все, що потрібно. Наша компанія займається виготовленням і постачанням на вітчизняний ринок тільки якісних виробів.

Створити бездоганну репутацію нам вдалося за рахунок адекватної вартості трубопровідної арматури для нафтопродуктів, хімічних рідин, газу, води та пару, а також високим споживчим оцінкам. Постійні покупці вважають торгово-виробничу компанію UKSPAR кращою, тому що: :

 1. Мета нашої роботи – дбати про якість виготовленої регулюючої і запірної арматури.
 2. Придбати потрібну продукцію, попередньо ознайомившись з каталогом, кожен покупець може через інтернет.
 3. Ми проводимо безкоштовні консультації для покупців, також надаючи їм допомогу у підборі відповідного виробу.
 4. Доставляємо трубопровідну арматуру не тільки по Києву і області, а й по всій території України
 5. Співпрацюємо з найуспішнішими транспортними компаніями.

При бажанні або необхідності клієнт може самостійно забрати свою покупку у нас на складі. Всі категорії і позиції, зазначені в каталозі трубопровідної арматури по ціні на 100% відповідає якості, постійно є в наявності на складі, а значить, можливий самовивіз в будь-який будній день.

Товари в каталозі: завжди можна купити!

Щоб максимально ефективно і грамотно управляти, контролювати потоки води, газу, нафти та інших робочих середовищ, важливо правильно підібрати елементи запірно-регулюючої арматури. Компанія УКСПАР змогла об´єктивно оцінити попит на різновиди трубопровідних виробів, тому сьогодні фірма може запропонувати покупцям наступне різноманітність товарів

 • шарові крани;
 • зворотні клапани;
 • вентилі;
 • засувки;
 • поворотні заслінки;
 • фільтри осадов;
 • вібровставки;
 • компенсатори сильфонні;
 • пневмо - та електроприводи;
 • запобіжні клапани та ін.

Крім того, дана продукція зовсім не завершує перелік виробляються і поставляються нами товарів. Серед не менш затребуваних виробів зі сфери трубопровідної арматури, сантехнічна арматура варто відзначити насоси, шланги, вимірювальні прилади, розширювальні баки та інше.

Нинішні елементи запірно-регулюючої арматури, що виготовляються для промислового призначення, володіють високими технічними і якісними характеристиками. Зокрема, вироби компанії УКСПАР відмінно експлуатуються при низьких і високих температурах, в тому числі і робочих середовищ, що володіють високим ступенем захисту проти агресивних речовин, присутніх в потоках рідин і газів.

Як вибрати і замовити регулюючу та запірну арматуру в столиці?

Ціна трубопровідної арматури в Києві визначається декількома показниками. В залежності від складності функціональних задач, які компанія ставить перед собою в процесі виготовлення. Вартість регулюючої арматури, яка застосовується для контролю над параметрами агресивних і неагресивних середовищ, може відрізнятися від запірних елементів трубопроводу, що надають можливість швидкого реагування в разі проблем і перекриття робочих потоків. Не можна не згадати і про запобіжної арматури: її впроваджують з метою модернізувати автоматичну захист трубопроводу від несподіваних стрибків тиску.

Нашою продукцією користуються і фізичні особи, і представники бізнесу, і підприємства комунально-господарської сфери. Якщо Ви вирішили купити запірну арматуру, вартість на вироби УКСПАР приємно здивує Вас.

Додатковою перевагою співпраці з нашою фірмою є вигідні знижки та лояльні бонуси.

Зв'язавшись з менеджерами компанії УКСПАР ви можете зробити замовлення або отримати необхідну консультацію по продукції.

Також ви можете купити запірну арматуру, зробивши попереднє он-лайн замовлення в нашому інтернет-магазині, скориставшись інструкцією на сторінці "як замовити"

Ми доставляємо запірну арматуру UKSPAR транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Закарпатті, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківську, Миколаєві, Кривому Розі, Луганську, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницьк та інші регіони України.

Всі статті та графічні матеріали на сайті www.ukspar.ua захищені авторським правом.
Розміщення статей і графічних матеріалів на інших сайтах, тільки зі згодою адміністрації www.ukspar.ua

Тепло зустрінемо..

Запрошуємо Вас до нас в офіс

Україна, м. Київ, вул. Ревуцького, 5

To Top