Запірна арматура і трубопровідна арматура торговельної марки "UKSPAR®"

Трубопровідна і запірна арматура виробництва "UKSPAR®" ЕФЕКТИВНО ПРАЦЮЄ У РІЗНИХ РОБОЧИХ СЕРЕДОВИЩАХ

Вода
Пар
Нафтопродукти
Слабоагресивні
середовища
Харчова
промисловість
Газ

Нас впізнають та рекомендують..

Наши партнери

Uks-group Efar Genebre Kayse

Регулююча арматура UKSPAR

Магазин запірної арматури UKSPAR вражає величезним вибором виробів власного виготовлення за вигідними цінами. На всю продукцію є сертифікати відповідності та гарантія. У каталозі української торгової марки представлені десятки найменувань арматури для труб, яка працює з різними робочими середовищами, на магістралях з високим та низьким тиском, різним температурним режимом.

Докладніше..

Асортимент запірної арматури UKSPAR

Основну частину продукції UKSPAR складає запірна арматура, яка використовується для перекриття робочого потоку або управління його рухом. Сюди входять всілякі засувки, кульові крани, заслінки тощо. Найбільш популярна позиція — запірна арматура для води, сфера застосування якої велика, від комунальних водопроводів до великої промисловості.

Регулююча арматура також представлена ​​в каталозі UKSPAR. До неї відносяться клапани та вентилі, які необхідні для коригування швидкості руху робочого потоку. З її допомогою можна регулювати робочу температуру, скидати зайвий тиск у магістралі та не тільки. Ще одна популярна категорія — запобіжна арматура, яка захищає трубопровідну мережу від аварійних ситуацій.

Також виробник запірної арматури UKSPAR пропонує такі позиції:

 • конденсатори для розділення середовища на окремі фази;
 • фільтри осадові та грязьовики для фільтрації робочого потоку;
 • поліетиленові труби, з'єднання та терморезисторні фітинги;
 • компенсатори;
 • вантузи;
 • з'єднувальні деталі;
 • лічильники, манометри, термометри;
 • та інше.

Запірно-регулююча арматура (та інші позиції) з асортименту UKSPAR може бути класифікована таким чином:

 • у сфері застосування;
 • за матеріалом корпусу;
 • на вигляд приєднання;
 • з робочих речовин.

За сферою застосування

Трубопровідна арматура може використовуватися як у побутових, так і промислових цілях. У побуті це найчастіше арматура для водопостачання — наприклад, каналізаційні вентилі, крани на бойлерах, а також засувки та заслінки, які використовуються житлово-комунальними підприємствами. Такі вироби керуються вручну, недорого стоять, займають мінімум місця та легко монтуються.

Для виробництв, фабрик, заводів актуальна серйозніша запірна арматура. Це можуть бути сталеві вентилі та клапани з електроприводом, управління якими автоматизовано, різні засувки з антикорозійним покриттям, розраховані на експлуатацію в екстремальних умовах, продукція підвищеної міцності для магістралей з агресивним робочим середовищем тощо.

За матеріалом корпусу

У магазині UKSPAR можна купити запірну арматуру, виготовлену з таких матеріалів:

 • недорогий, практичний та важкий чавун;
 • легка, доступна латунь (для побутових цілей);
 • оцинкована та неоцинкована сталь;
 • нержавіюча сталь з найкращими експлуатаційними характеристиками.

По виду приєднання

Водозапірна арматура, як і будь-яка інша, може монтуватися на трубу такими методами:

 • через власний фланець (фланцева);
 • між фланцями трубопровідної системи (міжфланцева);
 • за допомогою зварювання (приварне).

На експлуатаційні властивості вид приєднання не впливає.

За робочими речовинами

Найпопулярніша позиція в каталозі UKSPAR — запірна арматура для водопостачання. Вона може використовуватися на сантехнічних виходах, радіаторах, побутових та промислових водопроводах з холодною та гарячою водою. Окремо варто згадати запірну арматуру для опалення, розроблену спеціально для тепломереж і розраховану на роботу з високими температурами.

Також запірна арматура постачальника UKSPAR може працювати з такими робочими речовинами:

 1. Повітря.
 2. Газовий потік.
 3. Неагресивні середовища.
 4. Каналізаційні стоки.
 5. Нафта.
 6. Пар.
 7. Харчові добавки.
 8. Слабоагресивні середовища.

Якісна запірна арматура в Києві української торгової марки UKSPAR

Виробник UKSPAR реалізує власну арматуру, виготовлену строго за ГОСТами з матеріалів преміум-якості. Продукція ретельно тестується перед виходом ринку, що підтверджено документально сертифікатами. Можлива доставка виробів до будь-якої точки України, оплата зручним способом та індивідуальні пропозиції для оптових покупців.

Зв'язавшись з менеджерами компанії УКСПАР, ви можете зробити замовлення або отримати необхідну консультацію щодо продукції.

Також ви можете купити запірну арматуру, зробивши попереднє онлайн замовлення в нашому каталозі продукції.

Всі статті та графічні матеріали на сайті www.ukspar.ua захищені авторським правом.
Розміщення статей та графічних матеріалів на інших сайтах, лише за згодою адміністрації сайту www.ukspar.ua

Компанія "UKSPAR®" пропонує

У нас більше 6 000 клієнтів

Наші переваги

Успішна експлуатація
Вже понад 20 років регулююча арматура UKSPAR успішно експлуатується в різних промислових галузях України: комунальному господарстві, будівництві, харчовій промисловості, хімічної та нафтогазовидобувної промисловості, енергетичному комплексі, газо- тепло- водопостачання і має відмінні рекомендації споживачів
Актуальні ціни
На поточну дату ціни в Інтернет-магазині UKSPAR завжди актуальні на всі види представленого товару з урахуванням ПДВ. На сторінці кожного конкретного виду товару проставлена ​​його ціна. Також ви можете скачати Прайс-лист на весь асортимент нашої продукції. Ціни базові. Існує гнучка система знижок для оптових покупців.
Проектування креслень і моделей
На більшу частину трубопровідної і запірної арматури для зручності роботи проектантам в УКСПАР розроблені 2D креслення для AutoCad, а так само креслення і моделі в 3D форматі для AutoCad, Компас 3D і в основному форматі передачі поверхонь між CAD-системами STEP.
Зручні фільтри
У нашому Інтернет магазині спеціально розроблені зручні і зрозумілі фільтри відбору товару по необхідним технічним параметрам в будь-якої категорії продукції. Зайшовши на сторінку «Продукція», ви зможете легко і просто підібрати необхідний вам товар.
Широкий асортимент
В Інтернет-магазині компанії є широкий асортимент необхідної вам трубопровідної і запірної арматури промислового і побутового призначення, в кращому співвідношенні параметра якості і ціни в цьому сегменті товарів на ринку.
Ефективна робота
Запірна арматура УКСПАР ефективно працює в різних робочих середовищах: вода, пар, газ, нафтопродукти, агресивні середовища, харчові продукти та ін., А так само в різних параметрах тиску і температурних режимах.

З нами працюють більше 20 років..

У нас купують зі всіеї України

Наші сертифікати

Тепло зустрінемо..

Запрошуємо Вас до нас в офіс

Україна, м. Київ, вул. Ревуцького, 5

To Top