Трубопровідна арматура торгової марки UKSPAR

Вся трубопровідна арматура

Промислова арматура на виставці AquaTherm

Компанія «Укспар®» використовує одноіменну торгову марку «Укспар®» та являється виробником з солідним віком на ринку України в області трубопровідної та запірної арматури, що скаладає більше 22 років.

Початкова діяльність компанії

На початку своеї історії майбутній виробник UKSPAR закуповував продукцію у зарубіжних виробників з таких країн як Іспанія, Італія, Польша та інших.

Протягом цього часу, керывники накопили величезний досвід в плані партнерства з різними компаніями, включаючи розробників проектів, а також монтажних та торгових підприємств. За рахунок цього їм вдалося повністью дізнатись про потреби усіх своїх клієнтів. Наші знання в підсумку дозволили нарабити більшу базу покупців.

Від дистрибютора до виробника

На сегоднішній день, із-за ряду різноманітних факторів можна спостерігати зміну потреб споживачів. Головною причиною цього являється економічна криза та складне положення справ на ринку країни. Тому споживачі почали масово шукати пропозиції по більш низьким цінам, ніж ті, що пропонують європейські компанії. При цьому вони також звертають увагу на якість продукції, потребують від продавців, щоб трубопровідна арматура мала такі ж високі характеристики, як від зарубіжних виробників.

Підлаштується під такі зміни можна було просто. Для цього достатньо налагодити поставку від китайських компаній, які пропонують низькі закупівельні ціни. Це дозволило б «Укспар®» запропонувати українським покупцям дешеву продукцію. З іншого боку, таке рішення вплинуло б на рівень її якості, причому технічні характеристики продукції не змогли б відповідати вимогам споживачів.

Таким чином, щоб повністю задовольнити попит споживачів керівництво компанії вирішило повністю змінити шлях свого розвитку. На українському ринку з'явився новий виробник, що випускає трубопровідну арматуру під своєю торговою маркою UKSPAR®, яка могла запропонувати необхідну для експлуатації якість по нижчій цінам.

Протягом деякого часу виробник налагодив оптимальне виробництво власного асортименту. Найкраще співвідношення якості і ціни вдалося отримати завдяки партнерству з азіатськими виробниками.

Компанія провела масштабну роботу, підключивши для цього кваліфікованих фахівців, щоб адаптувати свою продукцію під вимоги вітчизняного ринку.

Фотогалерея «Укспар®»

Природно, в пріоритеті було саме висока якість і контроль над нею.

Завжди раді взяємному співробітництву!


Ми доставляємо запірну арматуру UKSPAR транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Закарпатті, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківську, Миколаєві, Кривому Розі, Луганську, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницьк та інші регіони України.

Всі статті та графічні матеріали на сайті www.ukspar.ua захищені авторським правом.
Розміщення статей і графічних матеріалів на інших сайтах, тільки зі згодою адміністрації www.ukspar.ua

Кращі виробники в Україні трубопровідної та запірної арматури - це виробник UKSPAR

* (ІНДИВІДУАЛЬНІ УМОВИ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНО З МЕНЕДЖЕРОМ)

ukspar.ua © 2021. Укспар Україна. Усі права захищено.

Розробка сайту "Sitepark.ua"
To Top