Спеціальні умови співпраці

Компания «Укспар®» зі своїми клієнтами і партнерами вибудовує таку систему співробітництва, в якій намагається задовольнити всі їхні потреби та побажання.

Типовой договір

Для різних категорій покупців ми пропонуємо різну систему знижок. Умовно ці категорії поділені на торгуючі організації (посередники), проектні організації, покупці (монтажні та експлуатаційні організації, роздрібні покупці)

Торгуючі організації

У категорію торгуючі організації входять всі ті, хто займається роздрібною і оптовою торгівлею. Це можуть бути магазини, торгові склади, інтернет магазини і т.п.

Для торгуючих організацій в компані УКСПАР передбачені спеціальні умови співпраці. це:

  • знижки для торгуючих організацій;
  • єдина цінова політика по всій України;
  • забезпечення рекламною продукцією (каталоги, календарі, рекламні листівки);
  • консультаційна підтримка.

Покупці

У категорію покупці входять всі ті, хто купує продукцію для кінцевого споживання. Це роздрібні покупці, монтажні та експлуатаційні організаці та інші.

Для цієї категорії покупців в компанії існує система знижок залежно від суми закупівель. Для постійних клієнтів можливе отримання додаткового бонусу, який розраховується індивідуально у вигляді накопичувальної знижки.

Проектанти

В категорію проектанти входять ті організації, які займаються розробкою проектів, в яких може бути включена продукція нашої компанії.

Для зручності і прискорення роботи проектантів, розроблена і створена бібліотека креслень всіх основних видів нашої арматури у форматі 3D, яку можна подивитися тут. На сайті представлені 3D моделі, тільки мінімальних діаметрів. Для отримання інших розмірів креслень, звертайтеся до нас.


Ми доставляємо запірну арматуру UKSPAR транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Закарпатті, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківську, Миколаєві, Кривому Розі, Луганську, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницьк та інші регіони України.

Всі статті та графічні матеріали на сайті www.ukspar.ua захищені авторським правом.
Розміщення статей і графічних матеріалів на інших сайтах, тільки зі згодою адміністрації www.ukspar.ua

* (ІНДИВІДУАЛЬНІ УМОВИ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНО З МЕНЕДЖЕРОМ)

ukspar.ua © 2021. Укспар Україна. Усі права захищено.

Розробка сайту "Sitepark.ua"
To Top